28 Październik 2016

Autor:Renata Furman

System informatyczny umożliwi kompleksowe zarządzanie procesami logistycznymi; zbieranie zamówień składanych przez poszczególne sądy w Polsce, realizację dostaw towarów i usług wraz z obsługą reklamacji i zwrotów oraz kontrolę stanów magazynowych.

Pracownicy poszczególnych Sądów za pomocą programu składać będą zapotrzebowania, które po agregacji spływają do centrali, a następnie pogrupowane w formie zamówień zewnętrznych przekazywane są do realizacji dystrybutorom obsługującym określony zakres asortymentu.

LOYCON systems odpowiedzialny będzie także za obsługę katalogu artykułów, raportowanie oraz szczegółową analizę danych dotyczących realizacji zakupów.

Z aplikacji korzystać będzie blisko 400-stu sądów w całej Polsce.

„Wdrożenie systemu informatycznego dla Ministerstwa Sprawiedliwości w Polsce jest kolejnym po aplikacji dla Rządu Dolnej Austrii krokiem, na drodze do umocnienia naszej pozycji w produkcji oprogramowania dla sektora publicznego” – komentuje Stanisław Furman Prezes LOYCON systems – „Cieszymy się, że jakość i stabilność naszych produktów znalazła uznanie również w administracji państwowej zarówno w kraju i za granicą”.

Dołącz do zadowolonych klientów LOYCON