Klient:Rosenberger

Branża:Logistyka

Technologie: Java 8, Springboot, Angular 4

CE-commander - Strona logowaniaCE-commander - Panel zarządzaniaCE-commander - Raporty

CE-commander

Przy pierwszej wersji programu pracowaliśmy dla firmy CEPlus GmbH już w roku 2011, drugą wersję zaczęliśmy realizować w roku 2018 dla firmy Rosenberger Telematic i współpracujemy ściśle z naszym partnerem do dziś, nadal rozwijając funkcjonalności aplikacji. Razem z Rosenberger Telematic jako podwykonawca współpracujemy przy innym dużym projekcie telematycznym dla międzynarodowego koncernu w Europie i w USA.

Raporty generowane jednym przyciskiem.

System dostarcza szczegółowych i profilowanych analiz i raportów z pracy urządzeń spiętych w sieć. Wszystkie raporty mogą być eksportowane w dowolnym momencie do Excela, PDF lub CSV. Jednocześnie możliwe jest automatyczne przesyłanie danych poprzez interfejs do systemu ERP.

Platforma IoT zapewnia scentralizowane zarządzanie i tworzenie sieci urządzeń.

Dzięki nowym funkcjom, takim jak kompleksowe narzędzia administracyjne i serwisowe, użytkownicy mogą:

  1. Zwiększyć wydajność procesów
  2. Zoptymalizować produktywność
  3. Oszczędzić koszty
  4. Zdobyć znaczące informacje

Automatyczne ostrzeganie dotyczące kradzieży i nadużyć.

Aplikacja wysyła alerty w przypadku kradzieży, przemieszczenia lub niespodziewanego przyspieszenia pojazdu lub urządzenia wyposażonego w system. Można także samodzielnie ustawiać alarmy związane z wydarzeniami i definiować, kto ma otrzymywać wiadomości (SMS lub e-mail).

Pełny przegląd na jednym ekranie

Za pomocą pulpitu nawigacyjnego można przeglądać dane wszystkich pojazdów, urządzeń lub zasobów na jednej stronie. Możesz zaprojektować swój własny pulpit nawigacyjny samodzielnie konfigurując widżety. Aplikacja dopasowuje się do osobistych wymagań użytkowników, tak by otrzymywali tylko najważniejsze informacje. Przy niewielkim wysiłku szybko zyskujesz nowe spostrzeżenia i wgląd w świat swoich śledzonych obiektów na całym świecie. Dane te są podstawą twoich kolejnych opłacalnych decyzji.

Oprogramowanie jako usługa

Platforma oferowana jest jako rozwiązanie Software-as-a-Service (SaaS). Oznacza to, że nie musisz się martwić instalacją oprogramowania, konserwacją i aktualizacjami. Twoje dane są przechowywane w bezpiecznym centrum danych i są dostępne przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Światowa dostępność technologii internetowej umożliwia przetwarzanie i dalszy rozwój danych w zdecentralizowany i modułowy sposób.

Referencje

Christian Meschnig

Dyrektor Zarządzający

Z przyjemniścią potwierdzamy, że firma LOYCON systems otrzymała w wyniku międzynarodowego przetargu zamówienie na reengineering naszej aplikacji WEB CEplus Commander.

Istotne zadania polegały na poddaniu istniejącego software'u procesowi refaktoryzacji i optymalizacji struktury aplikacji, stabilizacji całego systemu, poszerzeniu programu o nowe funkcje i jego rozbudowie na potrzeby rozdzielonego przetwarzania danych.

Wiele uwagi należało poświęcić kwestii bezpieczeństwa danych i Internet Security.

CEplus Commander jest obecnie wykorzystywany terytorialnie w ponad 200 miejscach. Rozdzielone przetwarzanie danych utrudnia geopozycjonowanie i ruchomość obiektów (pojazdy, urządzenia i maszyny).

Postawione przez nas zadania firma LOYCON systems wykonała ku naszemu pełnemu zadowoleniu. Od ponad dwóch lat jesteśmy obsługiwani profesjonalnie, inżynierowie - specjaliści od programowania wykonują bardzo dobrą pracę w zakresie analizy stawianych wymagań, implementacji oprogramowania, stawiania na produktywność i serwisowania software.

Szczególną cechą kierownictwa i współpracowników firmy LOYCON systems jest zdolność szerokiego spojrzenia i perspektywistycznego, przyszłościowego myślenia.

Firmę LOYCON systems możemy polecić z pełnym przekonaniem i chętnie odpowiemy na ewentualne pytania.

Zobacz w oryginale

Dołącz do zadowolonych klientów LOYCON